Doe mee aan de Midzomernacht Wandeltocht ‘Kilometers tegen kanker’ op zaterdag 22 juni en steun dit mooie goede doel. Help samen met het Catharina Onderzoeksfonds en de andere goede doelen mee om ervoor te zorgen dat kanker in de toekomst geen dodelijke ziekte meer is.
Kies voor een avondwandeling van 30, 20, 15, 10 of 5 km door de stad en de natuur in en rondom Eindhoven en zoek sponsoren voor je wandeling. Voor jong en oud. Doe mee met je gezin, familie of vrienden! Alle informatie over hoe je je kunt aanmelden, de start en finish en het inschrijfgeld, vind je op de website van de Rotaryclub.
*De Midzomernacht wandeltocht wordt georganiseerd door Rotary Eindhoven-Zuid. De opbrengsten van de wandeltocht gaan naar het Catharina Onderzoeksfonds, Maxima MC I Fonds, De Eik en YvYa.